Mesai Pazartesi/Cumartesi 09:00-18:00
E-Posta info@medyadestek.com Uyarı Covid19 Nedeniyle HomeOffice Çalışmaktayız

Logo Tasarım

Theme's Elements

İşte bu bizim sanatımız..

Logonuz Gerçek Bir Markanın İmajına Sahip mi?

Logonuzun Kalite,Güven ve Dinamik bir algı oluşturduğunu hayal edin.Bu sihirli imajı kartlarınızda yada internet sitenizde insanların ilk göreceği yerlere yerleştirdiğimizi düşünün. Kalite algılaması hemen başlayacak, insanların markanıza karşı tutumu bu imajın yansımaları ile olacaktır.

Sadece Çizmek İçin Değil !

Kalbe,Fikre belkide Ruhunuza dokunabilmektir amacımız.Sadece çizmiyoruz bu sanatı hakkı ile yapıyoruz.

100’lerce marka ile paylaştığımız bilgi ve tecrübelerimizi sizin önerilerinizle grafiğe döküyoruz.

Yukarıda ki Fotoğrafa "Tıkla" Açılacak Kısa Video İçini Ferahlatacak..
Sizin Hala Logonuz Yok Mu ?

Sizin beğeniniz için değil müşteri kitlenizin algısı için çabaladığımızı unutmayın.Alanında uzman grafiker kadromuz ile size çok yakınız.

Klasik – Kalıplaşmış tasarımlar ile işimiz yok.. İyi ki.. dediğiniz gün sizinle birlikte fotoğraflandıracağız o güzel kareyi..  

Şirketinizin Nüfus Cüzdanıdır “Logo”

Logo Nedir ?

“Logo en sade haliyle bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı, harf, simge (görsel veya çizim) veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlere denir.”

Ürün ve markaların hızla artması ile, bu markaların diğer markalardan ayrışması önemli olmaya başladı. Bu ayrım için sadece marka ismi yeterli gelmediği için, görsel olarak da bu ayrımın sağlanması gerekliliği “logo tasarımı” nı önemli hale getirdi.

Medya Destek Görsel Sanatlar

Yeni Başlıyoruz , Daha Yapacak Çok Şey Var..

Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

İyi bir "Logo" Nasıl Olmalı ?

Logo, marka ruhuyla ve sektörüyle örtüşmelidir. Ekstra işleme maliyeti oluşturmaması için her zemine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca başarılı bir logo tasarımı, kesinlikle akılda kalıcı olmalıdır. İyi bir logonun zihinlerde yer etmesi gerekir.Bir logonun etkili olması için sade olması gerekir. Dünyadaki dev firmaların logoları bunun en güzel örneğini oluşturur.Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir.

Türkiye’nin önde gelen birçok kurumu için estetik ve efektif logolar tasarlayan Medya Destek, üst düzey stüdyolarında, tamamı alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibiyle marka ruhuna uygun, kurumsal bütünlüğün sağlandığı, firmaya artı değer katan ve marka imajını yükselten logo tasarımlarına hayat verir. Sektörel analizler, hedef kitle analizleri ve benchmarking çalışmaları doğrultusunda markanız için katma değer oluşturacak, etkili logo tasarımları gerçekleştirir.