Mesai Pazartesi/Cumartesi 09:00-18:00
E-Posta info@medyadestek.com Uyarı Covid19 Nedeniyle HomeOffice Çalışmaktayız

Neler Yaparız ?

Hizmetlerimiz

Neler Yaparız ?

Kurumsal Alanda Faaliyet Gösteren Medya Destek Hizmet Anlayışını İftiharla Sunar !

Web Tasarım

Kolay Kullanabilir Yönetim Paneli,Türkçe ve Mobil Destekli,Güçlü Sayfa Oluşturucu Modülü ile Sürükle Bırak Düzenlenebilir Tasarım ve SEO Uyumlu.

Hizmeti İncele

Logo Tasarım

Kalbe,Fikre belkide Ruhunuza dokunabilmektir amacımız.Sadece çizmiyoruz bu sanatı hakkı ile yapıyoruz.100’lerce marka ile paylaştığımız bilgi ve tecrübelerimizi sizin önerilerinizle grafiğe döküyoruz.

Hizmeti İncele

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

SEO Sitelerin Doğal Yol ile Ulaşamayacağı Popülerliği Doğal Görünen Yöntemler Kullanarak Ulaşma Sanatıdır.Bu Popülerlik Arama Motorları (Google,Yandex vb.) Sıralama Artışınıda Beraberinde Getirmektedir.Uzman Ekibizle Sitenizdeki Trafiği Kat Kat Katlıyoruz.

Hizmeti İncele

Sosyal Medya Yönetimi

Bir Çok Kişinin Kendisini Sosyal Medya Uzmanı Zannettiği Günümüzde , Onlarca kurum ve işletme, sosyal medya hesaplarını profesyonelce yönetilmeleri için bize emanet ediyor.

Hizmeti İncele

İnternet Reklamları

İnternet reklamcılığı aynı zamanda potansiyel müşterilerimize ulaşmamızda kullanılan en etkili yöntemdir.Medya Destek uzman kadrosu ve etkili reklam stratejileri ile internet reklamlarınızdan yüksek geri dönüşü verimli bir şekilde elde edin!

Hizmeti İncele

E-Mail Marketing

Süreci Firmanızın Kar Marjına Göre Orantılı Şekilde Yürütüyoruz.İstatistiksel Şekilde Yükselişe Geçmenizi Haftalık ve Aylık Kar ve Satış Raporlarınızla Aynı Orantıda Devam Ettiriyoruz.Ayrıca  BUSSINES Paketimizde Ücretsiz E-Posta Pazarlama Desteği Sunuyoruz.

Hizmeti İncele